Konto do wpłat na świetlicę szkolną:

Rodziców uczniów klas I-III, korzystających ze ŚWIETLICY prosimy o wpłatę:
90 zł / rok lub 10 zł / miesiąc
TERMIN WPŁAT: 31 października 2023 r.
WSZYSTKIE wpłaty, w tym także za świetlicę, uiszczane są przez rodziców na konto skarbnika klasowego, a następnie w całości będą przesyłane na konto Rady Rodziców
Dziękujemy.

Telefon do świetlicy: 660 574 372

Link do zapisu dzieci do świetlicy szkolnej oraz na zajęcia dodatkowe:

Instrukcja zapisu dziecka na zajęcia dodatkowe:
LINK

Skrót do dokumentów świetlicowych i regulaminu świetlicy
LINK

Harmonogram stałych zajęć w świetlicy:

LINK

Harmonogram cichych zajęć w świetlicy i odrabianie zadań domowych:

LINK

Zajęcia z programem Zdrowo i sportowo

Kolejny raz korzystaliśmy na zajęciach z programu Zdrowo i sportowo. Tym razem na pierwszy ogień ruszyła rozgrzewka przed lekcjami i zabawami sportowymi. Uczniowie sami proponowali ćwiczenia i ilość powtórzeń.
13 maja 2024

Podróże świetlika- Złoty Dubaj

Zajęcia poświecone były ciekawostkom z Dubaju. Dzieci oglądały pokaz fontann, budowle, które cieszą się ogromną polularnością wśród turystów. Ogromną sensację wzbudziły auta policyjne, które jeżdzą po mieście.
11 maja 2024

Tańce Hulańce

Na zajęciach taneczno-muzycznych dzieciaki świetnie się bawią. Śpiewają piosenki karaoke i tańczą do układów widocznych na telewizorze. Dużo ruchu, dużo śmiechu- dobra energia i zabawa.

Star Wars- May the force be with you

4 maja obchodzony jest dzień Gwiezdnych Wojen. Wśród naszych świetlików znalazło się kilku fanów tej sagi. Porozmawialiśmy o fabule filmów, o ulubionych bohaterach. Następnie dzieci ruszyły do prac plastycznych. Poniżej efekty.

Zajęcia twórczo-techniczne

W tym tygodniu nasze Świetliki tworzyły własne torby na prezenty. Efekty pracy poniżej.

Majowe święta

Z okazji zbliżających się świąt, w naszej świetlicy tworzyliśmy patriotyczne dekoracje: plakaty, kotyliony, girlandy. Rozmawialiśmy o święcie Flagi, które obchodzone jest 2 maja, a także o święcie uchwalenia Konstytucji 3 maja.
29 kwietnia 2024

Nauka szycia

W tym tygodniu w czasie zajęć z nauki szycia, nasze Świetliki szyły rzeczy zaprojektowane przez siebie, m.in. torebki, maskotki, serduszka. Nasze uczennice są bardzo kreatywne i zaangażowane. Duma, duma i podziw!!!
27 kwietnia 2024

Dzień Ziemi

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem segregacji, ekologii i recyclingu. Z okazji tego szczególnego dnia obejrzeliśmy edukacyjne filmiki, sprawdziliśmy wiedzę w eko quizie i stworzyliśmy piękne dekoracje.
23 kwietnia 2024

Zajęcia twórczo-techniczne Girlandy

Dzisiaj tworzyliśmy ozdobne girlandy na okna. Nasze dzieci stworzyły śliczne prace, które będą zdobiły ich domy!
23 kwietnia 2024