ROZPOCZYNAMY NOWY SPORTOWY
ROK SZKOLNY 2021/2022

Mistrzostwa Szkoły w badmintonie dziewcząt

W dniu 17 listopada odbyły się w naszej szkole zawody o Mistrzostwo Szkoły w badmintonie dziewcząt.
W rywalizacji brało udział 22 uczestniczek.
Pierwsze miejsce zdobyła Wojtas Julia z 8d, zaraz za nią znalazłam się Ziomek Zuzanna z 8b a trzecia była Anna Wolff-Zdziennicka z 8c. Wszystkim uczennicom biorącym udział w zawodach gratulujemy !

Mistrzostwa Szkoły w badmintonie

W dniu 10 listopada odbyły się w naszej szkole zawody o Mistrzostwo Szkoły w badmintonie chłopców.
W rywalizacji brało udział 41 uczniów.
Zwyciężył Czech Jakub z klasy 8d, na drugim miejscu znalazł się Malarczyk Damian z 8a, a trzeci był Dyrlaga Michał z klasy 8d. Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach gratulujemy!

Podsumowanie pierwszego miesiąca akcji "Biegnę po formę 38"

Pierwszy miesiąc programu „Biegnę po formę z 38” za nami! Do uczestniczenia w projekcie zgłosiło się 28 uczniów. W listopadzie najwięcej kilometrów pokonał Andrzejczyk Szymon – 43 km. W sumie przez cały miesiąc pokonaliśmy 150 kilometrów. Przypominamy, że program jest dobrowolny, a dołączyć do niego można w każdej chwili. Trzymamy kciuki za następne kilometry!

Regulamin

Wyniki Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym

Wyniki

Mistrzostwa Szkoły w biegu ma orientację

W dniu 19 października odbyły Mistrzostwa Szkoły w biegu na orientację. W zawodach wzięło udział 23 uczniów i uczennic naszej szkoły. Spośród dziewcząt najlepsza okazała się Wolff Zdzienicka Anna z klasy 8c drugie miejsce zdobyła Zająć Magdalena z 8c, trzecia na podium była Wojtas Julia z 8d. U chłopców zwyciężył Wydmański Mikołaj z 8e, zaraz po nim znalazł się Czech Jakub z 8c, natomiast trzecie miejsce zajął Jaworski Tymoteusz z 8a. Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych wyników.

Wyniki

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

W dniu 5 października odbyły się w naszej szkole zawody o Mistrzostwo Szkoły w tenisie stołowym. W rywalizacji brało udział 28 uczniów i uczennic naszej szkoły.
Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Wolff-Zdzienicka Anna (8) przed Biskupską Małgorzatą (5c) i Tarcholik Ewą (8e), a u chłopców zwyciężył Stanisław Kisiel (8d), drugi był Jakub Czech (8d), trzeci Rychel Mateusz (7a).

Wyniki zawody narciarskie - 14.02.2020

14.02.2020r. na stoku w Spytkowicach odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 38 w narciarstwie. Udział w zawodach wzięło 60 uczniów podzielonych na 3 kategorie wiekowe oraz na chłopców i dziewczyny: kl. 1-4, kl. 5-6, kl. 7-8. Poniżej wyniki z zawodów:
Wyniki - narty - luty 2020

Wyniki zawodów - pływanie

Wyniki - grzbiet * * * Wyniki - klasyk * * * Wyniki - kraul * * * Wyniki - motyl

W dniach 27-28 listopada reprezentanci naszej szkoły w siatkówce brali udział w turnieju O Puchar Przewodniczącej Rady Zarządu Dzielnicy II organizowanych w XIII LO w Krakowie. Dziewczęta wywalczyły drugie miejsce, zaś chłopcy mistrzostwo! Gratulujemy!

Wyniki zawodów - badminton

Wyniki

Zapisy na mistrzostwa

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 38 w badmintonie. Zapisy przyjmują nauczyciele wf do 8 listopada 2019 r.

Kolejne sukcesy w koszykówce!

Po niedawnych awansach naszych małych koszykarek i koszykarzy z klas IV-VI do kolejnego etapu rozgrywek o Mistrzostwo Krakowa dołączyły koszykarki i koszykarze z klas VII-VIII. Kolejne zmagania już niebawem. Trzymamy kciuki!

Rozpoczynamy zmagania o tytuł Sportowca Szkoły w roku szkolnym 2019/2020

Zapisy na Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym przyjmujemy do 18.10.2019.
Zapisy na Mistrzostwa Szkoły w biegach na orientację przyjmujemy również do 18.10.2019.

2018/2019

Wyniki zawodów - Czwórbój VI 2019

Wyniki

Wyniki zawodów - siatkówka dwójek

Pierwszy dzień wiosny witany był w naszej szkole na sportowo. Rozegraliśmy Mistrzostwa Szkoły w siatkówce dwójek. Wśród dziewcząt zwyciężył duet: Aleksandra Bień i Caroline Kowalewski. U chłopców najlepsi okazali się Jan Wolff-Zdzienicki i Jakub Gawlik.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom mistrzostw!

Wyniki

Wyniki zawodów narciarskich - II 2019

Dnia 01.02.2019r. na stoku narciarskim w Spytkowicach odbyły się kolejne już Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 38 w narciarstwie. Przy wspaniałej pogodzie udział w zawodach wzięło 68 uczniów w różnych kategoriach wiekowych (klasy 2-4, klasy 5-6, klasy 7-8 z podziałem na chłopców i dziewczyny). Poniżej wyniki zmagań i galeria zdjęć.

Badminton - Mistrzostwa Krakowa

Mistrzostwa Krakowa w badmintonie drużynowym chłopców stały na bardzo wysokim poziomie. Nasza reprezentacja w składzie Michał Nagły 8B, Marek Swakoń 8B, Jan Wolff-Zdzienicki 8C po wygranych meczach z SP 85, 33, 89, 55, 43 oraz SP 164 gramy wielki finał w którym przegrywamy z SP Gortat i zdobywamy srebrny medal Mistrzostw Krakowa. Serdecznie gratulujemy!

Koszykówka - Mistrzostwa Krakowa

13 listopad okazał się dniem bardzo szczęśliwym dla naszych koszykarek, które od rana rywalizowały w półfinałach Mistrzostw Krakowa. Po emocjonujących meczach gramy w Finale Mistrzostw Krakowa.
Skład drużyny: Amelia Frohlich, Laura Pronobis, Natalia Indyk, Nikola Zaniewska, Julia Wrzyszcz, Anna Igielska, Barbara Zając, Weronika Krzysztyńska, Oliwia Nowak, Maria Olszewska, Alicja Pardała, Aleksandra Bień, Karolina Hendla, Dominika Bronkowska.

Finał mini koszykówki chłopców

Finał mini koszykówki chłopców, który odbył się 24 października, trzymał wszystkich w niesamowitym napięciu. W wielkim finale rywalizowały SP 37, SP 38, SP 95 i SP 100. W pierwszym półfinale SP 38 gładko pokonało SP 37 różnicą 11 „oczek”. W drugim półfinale SP 95 tylko jednym koszem uległo SP 100, tocząc wyrównaną walkę przez cały mecz. W meczu o brąz, zmęczeni rywalizacją z SP 100 chłopcy z SP 95, musieli uznać wyższość SP 37. W finale przegrywamy jednak z SP 100 i zajmujemy drugie miejsce otrzymując tytuł Wice Mistrzów Krakowa. Skład Srebrnej Reprezentacji Sp 38: Bartosz Leśniak, Skrzek Mateusz, Orzechowski Kajetan, Zborowski Igor, Rutyna Wiktor, Pasela Wojciech, Matusik Hubert, Wydmański Mikołaj, Strzelecki Igor, Gardoń Jakub, Aravidis Konstantinos, Golarz Jakub, Malarczyk Damian, Pasieczny Wojtek.

Sport

W dniach 22 i 24 października rozegraliśmy w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w badmintonie. Wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Michał Nagły z klasy 8b. Dalsze miejsca na podium zajęli kolejno: Jan Wolff-Zdzienicki z klasy 8c i Marek Swakoń z 8b. Zawody dziewcząt wygrała uczennica klasy 8b Weronika Krzysztyńska przed Weroniką Durałek z 7b i Anną Igielską z 8c. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki zdobyli kolejne punkty w klasyfikacji na Sportowca Roku.
WYNIKI

Tenis stołowy - X 2018

W dniach 3-4 października odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym, w których wzięło udział 79 uczniów i uczennic. Wśród chłopców zwyciężył Jakub Gardoń, przed Janem Wolff-Zdzienickim i Michałem Nagłym. Z dziewcząt najlepsza okazała się Marharita Kovalenko, a kolejne miejsca zajęły Krzysztyńska Weronika i Amelia Gieburowska. Wszyscy uczestnicy zdobyli pierwsze punkty w konkursie na Najlepszego Sportowca Szkoły. Gratulujemy!
WYNIKI

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe

W sobotę 12 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe, które odbyły się na Krakowskich Błoniach. Uczniowie szkół podstawowych ścigali się o Puchar Ministra Sportu i Turystki. Podczas zawodów uczestnicy wzięli udział w spotkaniu z naszym mistrzem Czesławem Langiem, na którym poznali historie kolarstwa polskiego. Zawody odbyły się w słonecznej i sportowej atmosferze, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

Mistrzostwa w siatkówce dwójek

Dnia 27 kwietnia 2018 roku odbyły się w naszej szkole mistrzostwa w siatkówce dwójek klas VI i VII. Do rywalizacji zgłosiło się 18 dwójek chłopców i 10 dwójek dziewcząt.
Wyniki:
1. Bartłomiej Cupiał (7B), Marek Swakoń (7B)
2. Bartek Świtalski (7A), Jan Ślusarczyk (7A)
3. Jan Wolff-Zdzienicki (7C), Szymon Gaweł (7C)
1. Laura Pronobis (6A), Nina Ocetniewicz (7C)
2. Anna Igielska (7C), Anna Walenciak (7C)
3. Weronika Durałek (6B), Caroline Kowalewski (6B)

III 2018 - Skok wzwyż

WYNIKI

III 2018 - Ringo

WYNIKI

Zawody narciarskie o Mistrzostwo Szkoły

W dniu 01.02.2018r. przy dobrej pogodzie i warunkach na stoku w Sieprawiu odbyły się zawody narciarskie o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr 38 w Krakowie, w których wzięło 57 uczniów naszej szkoły w 5-ciu kategoriach. Zdjęcia z wyjazdu są w galerii.